Jeżeli nie masz pewności, czy potrzebna jest wymiana stolarki okiennej ustal, czy jest problem z ich strukturą lub wydajnością. Są to 2 z największych wskaźników, jeśli chodzi o wymianę okien. Inne wyraźne oznaki do sprawdzenia obejmują:

kondensacja wewnątrz szkła, wysokie rachunki za energię, ramy okien są popękane lub wypaczone, są uszkodzone z względu silnej burzy,

spędzasz zbyt dużo czasu na konserwacji stolarki okiennej, nie można poprawnie wyczyścić okien.

Jakie są wasze osobiste preferencje? Jaki jest Twój budżet? Kiedy należy zamienić system stolarki okiennej?

Gdy napotykasz na nieprzyjemne komplikacje starzejących się okien, nadszedł moment aby skontaktować się z firmą oferującą okna. Od wielu lat dostarczamy do budynków wysokiej jakości stolarkę otworową i drzwi dostosowane do potrzeb i budżetu nabywców. Posiadamy doświadczenie aby móc realizować zarówno małe, jak i duże projekty wymiany okien i oferować szeroką gamę efektywnych oraz solidnych produktów. Jeśli potrzebujesz oszacowania kosztów naszych produktów zapewnimy Ci przejrzystą wycenę i dobrą obsługę. Nasi eksperci zainstalują każdy z naszych produktów bezpiecznie oraz prawidłowo aby uzyskać atrakcyjny i profesjonalny efekt końcowy. Wszystkie nasze wykonania są objęte dziesięcioletnią gwarancją na pracę, więc możesz być spokojny , że jesteś w odpowiednich rękach.