Możesz nie mieć funduszy ani chęci przeniesienia się do mieszkania pasywnego. Nie określa to, że nie można zastosować u ciebie pasywnych strategii energii. Chcemy zapewnić komfort mieszkania w najzimniejsze miesiące. Korzystając z niektórych z niezwykle skutecznych technik, można przekształcić zwykle przewiewny budynek w taki, który utrzymuje się ciepło przez całą zimę. Możesz to zrobić nawet bez podwyższania rachunków za energię. Zespół naszej firmy zawsze ochoczo pomoże ci w wyborze energooszczędnych strategii dla Twojego lokalu.

Posiadanie dodatkowych zamknięć do okien może być świetnym sposobem na zapewnienie, że okna są zabezpieczone, nawet jeśli wiatr piszczy po twoim domu. Możesz również zapewnić dodatkową osłonę dzięki zainstalowaniu wewnętrznych żaluzji, które możesz przeciągnąć nad oknami podczas burzy.

Często sprawdzaj funkcje okien pod kątem psucia skrzydeł.

Kilka z najczęstszych problemów występowania w obszarze podatnym na brzydką pogodę są gnijące ramy okienne. W miejscach, które są bezpośrednio nad morzem lub narażone na duże ilości deszczu regularnie, gnijące oblamówki drewniane mogą stanowić problem. Dlatego ważne jest, aby regularnie sprawdzać, czy okna gniją, ponieważ nie tylko niszczy estetykę, ale i osłabia strukturalną integralność drewna.