Gnijące okna to duży problem, szczególnie w miejscach podatnych na złą pogodę. Jednak posiadanie instalatorów luksusowych dopasowanych do okien może mieć znaczenie. Jeśli masz zamontowane okna plastikowe, możesz być pewny  że twoje drewniane ramy są chronione przed gniciem i posiadają naszą 50-letnią gwarancję!

Wiele ludzi z pasją montuje oryginalne drewniane skrzydła. A jeśli zadbasz o doskonałą instalacje Twoje okna mogą istnieć bardzo długo. Jednak zła pogoda może często powodować problemy, takie jak grzyb i rozkład buku. Najprostszym sposobem na pokonanie tego faktu jest utrzymywanie czystości i suchości w oknach. Jednak ręczne osuszanie okien co kilkanaście dni po prostu nie jest realistyczne. Dlatego nasze okna otwierane są za pomocą ochronnej powierzchni wysokiej jakości lakieru.

Malowanie okien pomaga chronić drewno przed uszkodzeniem wody lub wilgoci, które często jest wynikiem złej pogody. Farba ochronna, którą stosujemy na wszystkich montowanych oknach jest zabezpieczona [20|15|10}-letnią gwarancją na farbę i bejcę.