Doskonale harmonizuje się zarówno z tradycyjnymi, jak nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi. W ofercie posiadamy parapety z algomarmuru. Jest toż materiał składający się w 95% z kruszywa marmurowego oraz w 5% z żywicy poliestrowej. Pozwala on na tworzenie wielu kolorów oraz wzorów, co ma duży atut w zakresie aranżacji wnętrz. Tego typu parapety przeznaczone są do montażu z oknami drewnianymi. Jest to materiał wytrzymały na ścieranie, uderzenia, a także wahania temperatury. Mała absorpcja wody ułatwia jego pielęgnację.

Skuteczna izolacja jest szczególnie ważna, szczególnie w obszarach narażonych na niedobrą pogodę. Czy wiesz, że nawet 35% ciepła w waszym domu jest tracone przez źle izolowane okna. Wszystko to, co straciło ciepło, nie jest tylko zimnym mieszkaniem, ale także powoduje podniesienie kosztów medii.

Sprawdź -Nowe parapety PCV.

Proponujemy nowe parapety PCV, odporne na wilgoć i promieniowanie UV, zarysowania. Łatwe w obróbce i montażu. Pasują do każdego rodzaju okna. Stosowane w produkcji PCV bezołowiowe stabilizatory gwarantują doskonałą stabilność w ciągu obróbki termicznej, dzięki czemu parapety zachowują niezmienny kształt. Są to produkty trudno zapalne, odporne na zmienne działania warunków atmosferycznych. Naszym Klientom zapewniamy: nowoczesną ofertę, najwyższą jakość produkcji.