Obiecujemy najwyższą jakość, standard usług na największym poziomie. Zobacz

Produkowana stolarka spełnia wszelkie wymagania wg. przyjętych standardów dla budownictwa mieszkaniowego, w każdym możliwym technicznie do wykonania kształcie i wzorze, ze szprosami z drewna orzechowego naklejanymi na szybę oraz międzyszybowymi z dębowego drewna lub z aluminium w kolorze odpowiadającym ramie okiennej. Zapewniamy fachowe doradztwo i szybką obsługę. Nasza firma świadczy pełne usługi począwszy od dokonania pomiaru stolarki, jej wykonania i montażu lub transportu prosto do klienta. Gwarantujemy wysoką jakość, standard usług na największym poziomie, szybki czas realizacji oraz transport i montaż na ternie całej Europy. Twoje ściany okienne dodają charakteru i wartości do Twojego domu, dlatego ważne jest, abyś wiedział, jak dobrze zachować okna  skrzydłowe. Postępując dobrze z opisanymi wcześniej wskazówkami, będziesz mieć pewność, że twoje okna plasikowe będą wyglądać dobrze i reagować na odpowiednim poziomie przez wiele lat.

Dokonując zakupu u producenta mają Państwo zapewnioną gwarancję najdoskonalszej jakości materiałów oraz usług, bezpośrednie, fachowe doradztwo, dostosowanie projektu okien i drzwi do indywidualnych wymagań klienta. Zapewniamy profesjonalną obsługę, ceny producenta oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Udzielamy 6-letniej gwarancji na stolarkę okienno – drzwiową plastikową.

Jednym z najlepszych sposobów na zachowanie okien w dobrym stanie jest ich regularne czyszczenie. Jeśli żyjesz w okolicy szczególnie narażonej na niedobrą pogodę, na przykład na wybrzeżu, istotne jest, aby często czyścić okna w waszych mieszkaniach. Zapewnia to, że pył, brud, a nawet mgła solna z rzeki nie gromadzi się na szybie, parapecie i oknach plastikowych, powodując uszkodzenia, a nawet gnijąc.