Zobacz -Nasze wyroby dostarczamy na terenie całej Europy.

Lata badań i ciężkiej pracy pozwoliły zyskać bezcenny kapitał który jest dzisiaj stabilny fundament do prowadzenia firmy w jej aktualnym kształcie i rozwoju w oparciu o posiadaną wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Dzisiaj nasza firma to mała fabryka stolarki otworowej, z dużym potencjałem gospodarczym, ludzkim i intelektualnym. Bazując na tym co wypracowaliśmy od wielu lat stale się rozwijamy i idziemy do tego by nasze produkty były jeszcze lepsze jakościowo i bardziej zaawansowane technicznie. Dzięki zadowoleniu naszych klientów stale zwiększamy sieć sprzedaży i nasze wyrobyprodukty trafiają do coraz większego grona odbiorców.

Aby uzyskać dobrze zachowane skrzydła PCV, najlepiej czyścić okna drewniane co najmniej cztery razy w roku. Najlepszą metodą czyszczenia okien jest zastosowanie środka do mycia szkła oraz ściereczki z mikrofibry. Możesz również dowiedzieć się, jak myć oraz konserwować okna PCV . Zła pogoda często może zagrażać bezpieczeństwu domu, rozluźniając okna oraz grożąc ich złamaniem.  Rosnące zainteresowanie naszymi produktami pozwala nam się nieustannie rozwijać i dzięki funduszom własnym oraz otrzymywanych ze środków unijnych inwestujemy w nowoczesne metody i rozwiązania pozwalające polepszyć jakość produkowanych produktów oraz przyspieszyć proces technologiczny i ograniczyć czynnik ludzkiego błędu oraz niebezpieczeństwo pracy przy maszynach obrabiających świeże drewno. Jednym z dobrych sposobów ogrzania domu przed złymi warunkami pogodowymi jest zamontowanie potrójnego oszklenia. Wśród licznych zalet podwójnego oszklenia, dom jest bardziej oszczędny, obniża rachunki za energię oraz pomaga chronić dom przed złymi warunkami pogodowymi.  Odkryj pełną gamę okien skrzydłowych, które sprzedajemy tutaj i znajdź idealne okna z podwójnymi szybami dla waszej nieruchomości.

Staramy sie obsługiwać klienta kompleksowo oferując zarówno montaż stolarki jak również transport. Nasze wyroby dostarczamy na terenie całej Kanady i nie tylko.