Oto najważniejsze czynniki o których możesz pomyśleć, decydując, które okna zamiennikowe pragniesz posiadać w bloku  

• Style: wybrany styl okna powinien odzwierciedlać Twój indywidualny gust, a ponadto styl projektowania Twojego domu. Twój styl okna powinien być też zgodny z pozostałymi funkcjami.  

• Wyciek powietrza: okna zainstalowane w domu powinny zapewniać niski współczynnik przecieku powietrza. Ta szybkość określa stopień powietrza, które przedostaje się przez małe pęknięcia i stawy w oknie  a priorytetem jest niższa cena za ogrzewanie. Podczas gdy dużo okien winylowych oferuje średni współczynnik przecieku powietrza równy 0,30, niektóre okna z podwójnymi zawieszkami oferują  tak niską normę równą 0,02. Jeśli doświadczasz|takiego klimatu który przeważnie jest uciążliwy w zimie, a latem słoneczny i wilgotny, niższy wskaźnik przecieków powietrza może zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Twój wykonawca powinien być zdolny do świadczenia lepszej pomocy nie tylko przed zakupem, ale także po zakończeniu sprzedaży. Wykonawca powinien posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie| od pracy instalatorów. 

Zadzwoń do nas teraz. Zawsze jesteśmy chętni by pomóc Ci poznać naszą ofertę okien. Z niecierpliwością czekamy na ciebie. .