Poszukujesz okien zastępczych do swojego domu ? Zadzwoń do nas w celu uzyskania informacji lub poproś o spotkanie.

Oto trendy na rynku okien dachowych.

• Okna łukowe dodają nowego charakteru do stylu wystroju wnętrza. Wyglądają estetycznie z zewnątrz więc są idealne, jeśli próbujesz zwiększyć atrakcyjność. Uzupełniają prawie każdy projekt stworzony przez architekta dzięki czemu nie zagrażają integralności oryginalnej architektury Twojego budynku. 

Innym sposobem na zwiększenie ilości światła słonecznego jest dodanie okien do dachu. Okna dachowe nadają poczucie nowoczesnemu wyglądowi. Światło, które emanuje ze przez okna dachowe rozświetla powierzchnie korytarzy. Ponadto może też sprawić, że twój dom będzie wydawał się na bardziej przestronny. 

Możesz dodać okna nad drzwiami. Tego rodzaju okna mają wszystkie kształty, wielkości i style, dzięki czemu dają możliwość wyrażenia stylu przy jednoczesnej maksymalizacji wysokości i szerokości konkretnej powierzchni ściany. 

Wielu właścicieli domów decyduje się zastąpić niektóre okna francuskimi drzwiami. Może to być szczególnie urokliwy wybór dla okien wychodzących na piękno krajobrazu. Drzwi tarasowe zawierające okna pozwalają w pełni radować się krajobrazem. Dodatkową korzyścią jest to, że z samej swojej natury zawsze tworzą iluzję większej powierzchni.