Pocenie się okien wokresie jesienno-zimowym – Zobacz

Dlaczego na szybach wyrasza się para wodna?

Okna w okresie zimowym bardzo się pocą pomimo włączonej wentylacji. Ościeżnica również jest cała mokra. Po otworzeniu skrzydła okiennego w jednej sekundzie szyba jest zaparowana. Okna plastikowe jako bezpieczeństwo pożarowe: Jeśli chodzi o bezpieczeństwo przeciwpożarowe, głównym często zadawanych pytań są okna ognioodporne?  Myśląc o instalacji systemu PCV, należy wziąć pod uwagę wiele interesujących punktów:

Okna PCV nie przyspieszą rozprzestrzeniania się płomieni w przypadku pożaru, ponieważ ilość chloru w PCV działa jako środek ognioodporny.

Ramy okna plastikowego nie topią się, co jest powszechnym błędnym przekonaniem wynikającym z tego, jak ludzie rozumieją inne tworzywa sztuczne.

Pojawia się niezbyt ładny ciemny nalot w rogach gdzie najczęściej spływają krople wody z szyby i nie udaje się tego usunąć detergentem. Nikt nie lubi myśleć o koszmarnym scenariuszu pożaru w swoim domu i mam nadzieję, że mło z nas kiedykolwiek będzie musiało go doświadczyć. Przygotować się na najgorsze to zdrowy rozsądek i może okazać się mądrym posunięciem. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby uczynić dom bezpieczniejszym, na przykład montując alarm pożarowy. Są one ogólno dostępne, stosunkowo tanie i co ważniejsze mogą uratować życie.

Stylowe – plastiki –  są bardzo ładne i dostępne w eklektycznej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu będziesz pewien, że znajdziesz styl, który najlepiej nadaje się do Twojego domu.

Tańsze – okna plastikowe są o wiele tańsze w produkcji niż okna drewniane, co oznacza, że możesz cieszyć się tańszą ceną za nowe {oknaplstikowe do Waszego domu.