Obawa o brak intymności w pokoju – Sprawdź

Okno w łazience nie dla każdego.

Mimo, że wiele osób ceni sobie posiadanie okna w łazience, to oczywiście nie brakuje także przeciwników takiego rozwiązania. Powodem jest obawa o brak intymności w pokoju, które z oczywistych względów powinno ją dać oraz lęk przed składaniem się pary wodnej na powierzchni szyb. Producenci nowoczesnych okien obiecują, że problemy te można rozwiązać całkiem prostymi sposobami.Poza sposobnością recyklingu, trwałość i niewielki poziom zanieczyszczeń podczas produkcji profili PCV pomagają uzyskać doskonałą równowagę ekologiczną i przyczyniają się do ochrony środowiska. Okna plastikowe trwają bardzo dłużej niż okna drewniane i zużywają znacznie mniej energii podczas procesu produkcyjnego.

Przeprowadzanie przebudowy budynku jest ekscytujące. Możesz wreszcie pozbyć się wszelkich przestarzałych funkcji, które od lat Cię denerwują. Jeśli przebudowujesz niedawno zakupioną nieruchomość możesz przeprojektować ją tak, aby przestrzeń była zagospodarowana pod twoje oczekiwania. 

Brak intymności niweluje się przez zastosowanie szyb ornamentowych lub rolet, a skraplaniu pary w momencie, gdy temperatura na zewnątrz uniemożliwia otwarcie okna, zapobiegają regulowane ręcznie nawiewniki okienne. Warto wziąć pod uwagę te pomysły, gdyż okno w łazience posiada naprawdę dużo zalet i szkoda z niego rezygnować z względu stereotypowych uprzedzeń.