Wartość u jest skalą tego, jak łatwo ciepło może przedostawać się przez materiał. Materiały, które oddają więcej ciepła, mają wyższe wartości współczynnika u, podczas gdy materiały, które przepuszczają przez nie mniej ciepła, mają niższe wartości współczynnika u. W niektórych przypadkach okna o wyższej ocenie wydajności energetycznej mogą posiadać większą wartość współczynnika u niż okna o wyższej ocenie efektywności energetycznej. Może się to wydawać błędne, ponieważ niższe wartości u oznaczają lepszy poziom izolacji. Jednak w kilka przypadkach inne elementy okna sprawiają, iż są one ogólnie lepsze, takie jak powłoka stosowana na szkle i szczelina między szybami.

Dlaczego warto pochylić się nad energooszczędnością okien? Ukończ projekt modernizacji domu, korzystając z naszej oferty energooszczędnych okien. Dowiedz się więcej o korzyściach energooszczędnej instalacji drzwi lub umów się z naszym zespołem bezpośrednio aby rozpocząć {prace|działanie..

Okna otwierane pcv. Jak zmniejszyć straty energii w twoim mieszkaniu.

Okna 2 skrzydłowe są od dawna najczęściej kupowanymi oknami na rynku. Zwykle związane z bardziej tradycyjnymi właściwościami mają na celu zachowywać energię. Niezależnie od tego jaką nieruchomość nazwiesz swoim domem to piękno irozmiar okien mają znaczenie. Okna mogą zapewnić  estetyczny design, który wszyscy chcemy osiągnąć.