Popraw swoje żaluzje okienne

Innym rozwiązaniem tymczasowym jest ponowne przemyślenie pomalowanie pokrycia okna. Markowej jakości rolety i zasłony zapewniają doskonałe energooszczędne opcje. 

Użyj żaluzji, jeśli je masz – jest to jedyny z najlepszych sposobów na zmniejszenie strat ciepła w nocy. Pojedyncze przeszklenia pozwalają na uzyskanie więcej energii ze słońca a okiennice pomagają w zatrzymaniu ciepła nocą. Okiennice niwelują straty energii o 30 %. Rozważ przywrócenie źle dobranych żaluzji. Jeśli nowo kupione żaluzje zostały usunięte może warto sprawdzić nowości w branży. 

Zredukuj straty ciepła na dobre

Może być szereg tymczasowych rozwiązań, które ograniczą straty ciepła ale inwestycja w trwałe rozwiązanie umożliwi zaoszczędzić czas i budżet w dłuższej perspektywie. Dostarczamy i montujemy najwyższej jakości okna z aluminiowe. Są one doskonałym i przyjaznym zamiennikiem okien z drewna. 

Jeśli mieszkasz w strefie ochronnej lub masz inne ograniczenia związane z planowaniem wymiany stolarki otworowej dodanie dodatkowego oszklenia zagwarantuje zachowanie standardowych skrzydeł i przyniesie korzyści w postaci oszczędzania ciepła.

Odkryj rozwiązanie dlaczego tracisz energię przez okna. Skontaktuj się dzisiaj z naszymi ekspertami od szklenia.