Sprawdź- Obiektywnie dobre okna, wymagają odświeżenia – użycie nakładek aluminiowych.

Jeśli w domu są stare i obiektywnie dobre okna, a jedynie profile wymagają odświeżenia, warto rozważyć użycie nakładek drewnianych . Idealnie komponują się one z ościeżnicami, przylegają do nich i tworzą spójną całość. Dodatkowe atuty tej innowacji to:

ekskluzywny wygląd – wysokiej klasy aluminium oraz malowanie proszkowe lub lakierowanie to gwarancja korzystnego wyglądu. Kolorystyka palety RAL pozwala dobrać barwę nakładek do elewacji lub drzwi zewnętrznych, czy drzwi balkonowych,

izolacja cieplna i akustyczna – zwiększa się zarówno energooszczędność, jak również dźwiękoszczelność, dlatego jest to dobre rozwiązanie pozwalające płacić mniej za ogrzewanie oraz przebywać w zamkniętych pomieszczeniach,

odporność na czynniki atmosferyczne – lakierowane drewno dobrze znosi działanie promieni słonecznych, intensywne opady oraz niskie temperatury. 

Para tego rodzaju ramek z szybami okiennymi Gold – które mogą chronić przed promieniowaniem UV i ograniczać ilość promieniowania wpadającego do twojego mieszkania – i posiadasz kompletny pakiet oszczędzający energię.