Sprawdź- Kupno okien to duży element podczas budowy i remontu budynku.

Zakup okien to istotny element podczas budowy i remontu domu bądź mieszkania. Pragniemy zapewnić Ci duże wsparcie zarówno przy wyborze stolarki okiennej, jak i po jej zakupie. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw przydatnych informacji. Dowiesz się, w jaki sposób zamówić okna oraz jak przebiega proces realizacji zamówienia. Poznasz też rekomendowane przez nas sposoby montażu oraz sprawdzone zasady pielęgnacji i konserwacji stolarki okiennej. Ponadto przybliżymy informacje na temat gwarancji i możliwości jej przedłużenia, wsparcia technicznego i zgłaszania ewentualnych reklamacji. 

Okna aluminiowe znane są z długowieczności i są średnio od 20 do 30 lat. Tak jak każdy rodzaj okna, PCV wymaga konserwacji, aby zapewnić jej długi czas użytkowania.

Oprócz czyszczenia ramek i szyb w twoich podwójnych szyb zespolonych, zwracanie uwagi na działające części twoich okien co pięć miesięcy może pozwolić w zapewnieniu długptrwałości. Uchwyty, systemy blokady i zawiasy wymagają czyszczenia, aby okno mogło działać płynnie.

Chociaż okna z drewnianą ramą mogą zapewnić dłuższą żywotność – dokładniej ponad 60 lat – energooszczędne, niskie wymagania w zakresie konserwacji plastiku doskonale nadają się dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas oraz pieniądze przy doborze okna.