Dane osobowe, które nam wyślesz są bezpieczne-Sprawdź

Dane osobowe, które nam podajesz w celu przygotowania oferty lub przeprowadzenia pomiaru są bezpieczne. Spełniamy obowiązek informacyjny zakresu, sposobu i podmiotu przetwarzającego dane zgodnie z RODO.

Po ustaleniu szczegółów zamówienia uzgadniamy kwestie finansowe. Przy większych zleceniach zaproponujemy Ci rabat. Następnie podpisujemy umowę. Rekomendujemy, aby zawsze zawrzeć ją w salonie sprzedaży. Umowa zaczyna obowiązywać dopiero od momentu złożenia podpisów przez każdą ze stron. Na tej podstawie będziemy mogli przekazać Twoje zamówienie do realizacji.

Po wyprodukowaniu okna ustalimy dogodny dla Ciebie termin montażu, uwzględniając przy tym warunki pogodowe. Zarezerwuj sobie ten dzień, abyś był obecny w trakcie wykonywania montażu. Na zakończenie następuje odbiór okien i prac montażowych. Dokonujesz go w obecności pracownika salonu lub członka ekipy montażowej. Potwierdzeniem obioru jest spisany i zatwierdzony przez obie strony protokół. 

Nasze okna są bardzo energooszczędne i trwałe. By w pełni zachowały swoje właściwości, muszą zostać poprawnie zamontowane. Dlatego zalecamy, aby montaż został wykonany przez wykwalifikowaną ekipę, która posiada naszą autoryzację.

To nie tylko wasze zdrowie i dobre samopoczucie zostanie poprawione dzięki bytności naturalnego oświetlenia, Twój dom jako kompleks będzie bezpieczny, bardziej zrównoważony i efektywny kosztowo. Posiadanie jasnego domu zmniejszy rachunki za media, szczególnie jeśli twoje okna oraz drzwi są zabezpieczone przed przeciągiem. Dzięki energooszczędnym oknom oraz drzwiom większy się trwałość.