Zobacz – Tyko nasze produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie.

Wszystkie nasze produkty tworzymy na specjalne zamówienie. Dzięki temu są zawsze dopasowane do konkretnego projektu i zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Jeśli najpierw chciałbyś zapoznać się z gamą produktową, podczas Twojej wizyty w sklepie zaprezentujemy nasze produkty, a dodatkowo przygotujemy wstępną ofertę cenową. Następnie wykonamy dokładny pomiar w twoim domu albomieszkaniu. W drugim przypadku na początku przeprowadzamy darmowy pomiar oraz ustalamy szczegóły dotyczące montażu. Dopiero później umawiamy się w sklepie, gdzie prezentujemy nasze produkty i sporządzamy ofertę cenową.

W dbałości o Twój komfort zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej obsługi, pielęgnacji lub konserwacji okien czy drzwi balkonowych, nasi eksperci są zawsze gotowi służyć swoją fachową pomocą oraz doświadczeniem. Na zlecenie możemy także przeprowadzać okresowe przeglądy techniczne, obejmujące ocenę stanu powłoki lakierniczej, konserwację i ewentualną regulację. Okna z ramami plastikowymi są też szczególnie kosztowne, a klienci płacą od pięciudo sześciu razy więcej niż za okna z PCV. W przypadku każdego rodzaju okna żywotność zależy od konserwacji. Podczas gdy okna z aluminium wymagają niewielkiej konserwacji w zestawieniu z drewnianymi i balkonowymi zamiennikami, niewielki wysiłek zmierza w wielkiej ilości do zachowania jakości i stanu okien z PCV.