Istnieje dużo sposobów, dzięki którym możesz dostosować swoje nowe okna z pcv aby zapewnić swojemu domowi nowy trend. Oferujemy szeroki wybór kolorów, materiałów i wykończeń, aby ułatwić Ci znaleźć niepowtarzalny wygląd, który chcesz dopasować do własnego stylu nieruchomości. Możesz także określić swoje wymagania a my dostosujemy pod Ciebie nasz wyrób. 

Poszukaj znaku CE

Oznakowanie CE jest normą jakości, która pokazuje, że produkt jest zgodny z najnowszymi wymaganiami UE w zakresie bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska. Znak CE działa jako deklaracja właściwości użytkowych, która jest kluczowym wskaźnikiem jakości produktu. Komisja Europejska wyjaśnia, dlaczego oznakowanie CE jest ważne dla użytkowników  jak również przedsiębiorstw.

Umieszczając oznakowanie CE na produkcie producent oświadcza, że ??produkt spełnia wszelkie wymogi prawne dotyczące oznakowania CE i że być dostarczany w całej uni europejskiej. Dotyczy to również produktów wytwarzanych w innych krajach, które są sprzedawane w UE. Istnieją dwie główne korzyści dla biur i nabywców w UE: oznakowanie CE: