Kiedy słyszysz o izolacji mieszkaniowej, co zwykle podchodzi na myśl? Posiadanie czerwonych pałek w ścianach i izolacja strychu to dwie najpopularniejsze odpowiedzi. Jest jedna bardzo wspólna powierzchnia domu, która potrzebuje również izolacji, o której wie mniej niż 60% Polaków : okien.

Okna markizowe i skrzynkowe.

System PVC Przechyl oraz przewróci system okienny. Zgadza się, możesz ocieplić okna. Zanim zamówisz do niego mechanik, po prostu zatrzymaj się i pomyśl o tym przez jedną sekundę. Ma to sens, dlaczego tak się dzieje. Kiedy przez dłuższy okres parkujesz samochód na dworze, a promienie słoneczne przez cały czas rażą na przednią szybę, obstawiasz, że jest ciepło.

Co by było, gdyby można było ocieplić okna, zatrzymując gorąco w domu zimą i utrzymując je latem bez pozbawiania środka światła? Jest ta możliwość i nazywa się okna plastikowe.

Profil PCV  określa nieplastykowany polichlorek winylu.  Jest to stosunkowo nowoczesny rozwój w Polsce.  Jego atrakcyjność wynika z faktu, że jest to nie tylko bardziej przyjazny dla otoczenia materiał budowlany niż tradycyjne ramy okienne, jest również bardzo wytrzymały oraz przetrwa próbę czasu w każdych warunkach pogodowych.

Pod względem izolacji, w połączeniu z oknami z podwójnymi szybami, jest to dobra kombinacja, która pozwoli rodzinom  żyć najwygodniej. Zasadniczo okna z podwójnymi szybami są wyposażone w dwie tafle szyb ze specjalnym gazem uwięzionym między nimi w celu utworzenia osłony, która jest bardzo przydatna, jeśli chodzi o zarządzanie temperaturą.