Zgodnie z najnowszymi ustaleniami wymiana stolarki okiennej z oceną A + pozwala zaoszczędzić od 300zł do 500 zł na rachunkach za ogrzewanie. Nawet okna z oceną C mają potencjał na oszczędności do 400 zł rocznie w domach ocieplanych gazem w porównaniu z domami z podobnymi właściwościami z dwukomorowym  szkłem.

Naprawa okna to nie tylko oszczędności budżetowe. Instalacja energooszczędnych okien w Twoim mieszkaniu będzie bezpośrednio wpływać na zwiększenie komfortu dzięki mniejszej ilości przeciągów i zimnych miejsc.

Wykorzystaj wszystkie korzyści jakie może przynieść renowacja okien kontaktując się bezpośrednio z naszym zespołem. Chcesz zobaczyć nasze historie sukcesu zanim się z skontaktujesz? Zobacz naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najnowsze projekty.

Dlaczego powinieneś odwiedzić nasz salon punkt sprzedaży?

Tu w firmie rozumiemy, że decyzja o zmianie drzwi, okien nie jest decyzją łatwą, którą należy podjąć lekkomyślnie. Chociaż istnieje wiele czynników do przemyślenia korzyść są oczywiste. Zwiększona efektywność energetyczna , zwiększona atrakcyjność oraz lepsze bezpieczeństwo to tylko niektóre z korzyści uzyskanych dzięki instalacji nowych okien. Jednak upewnij się i wybierz właściwe okna nie tylko przeglądając internet. Nie szukaj tylko stolarki otworowej w najatrakcyjniejszej cenie. Warto sprawdzić osobiście najnowsze modele okien oraz ocenić ich jakość.