Firma istnieje na rynku od 2000 roku i nieustannie się rozwija. Przedmiotem naszej działalności jest stolarka budowlana. Wykonujemy między innymi okna i drzwi (zewnętrzne i wewnętrzne). Okna wykonywane są z drewna dębowego klejonego trzywarstwowo co zapobiega wypaczaniu. Okucia obwiedniowe firmy  zapewniają łatwe otwieranie i uchylanie. Drewno użyte do wykonania jest odpowiednio zaimpregnowane oraz powlekane wysokiej jakości farbami plakatowymi  pod wysokim ciśnieniem, co stanowi długoletnią ochronę przed wpływami atmosferycznymi. Jako wiodący producent pionowych otwieranych okien skrzyniowych, doskonale zdajemy sobie sprawę z atutów instalowania nowych okien okiennych. Istnieje dużo problemów, które niszczy starsze drewniane obicia okienne, w niniejszym zgniłe ramy, wystające szarfy i szyby wypełnione kondensatem. Pomimo tych problemów właściciele boją się, że wymiana starych okien może wpłynąć na wartość rynkową i stan ich nieruchomości. Nowe, autentyczne projekty sprawiają, że niepokój należy już do przeszłości. 

Ciepło jest utracane przez dachówki, ściany, panele, drzwi i okna. To sprawia, że przebudowa z pojedynczego do podwójnego oszklenia jest wartościowym czynnikiem, który może oszczędzić energię i pieniądze. Oprócz zapewnienia bardziej energooszczędnego i dobrego rozwiązania, wymiana okien plastikowych na drewniane z PCV może mieć pozytywny wpływ na twoje warunki życia. 

Naszym klientom zapewniamy nie tylko fachowe doradztwo w sprawach zakupu, ale równieżtanią dostawę i montaż produktów. Oferujemy także bezpłatny pomiar, dzięki któremu zawsze mają Państwo pewność dokonania właściwego wyboru.