Na życzenie wykonujemy okna w dowolnych wymiarach- Sprawdź

Szyby połączone termoizolacyjne o niskim współczynniku K=1,0 W/m2K zapewniają odpowiedzią izolację termiczną – oszczędność ciepła podczas ogrzewania pomieszczeń zimą i niską temperaturę w czasie upałów latem. Dodatkowymi zaletami są elastyczne uszczelki akrylowe oraz okapnik z wkładką termoizolacyjną i dodatkowy okapnik podszybowy. Pierwszą rzeczą, którą należy powiedzieć, to zastąpienie pojedynczego oszklenia poczwórnymi szybami natychmiast powiększy komfort Twojego domu. Pomieszczenia będą się szybciej nagrzewać po włączeniu ogrzewania, a zimne przeciągi, które trafiały do krawędzi przestarzałych okien, powinny już należeć do przeszłości. 

System otwierania oraz zamykania tradycyjnych drewnianych okien w ramkach może być ważny do pokonania. Jest to szczególnie ważne, jeśli komponenty nie zostały dobrze utrzymane lub uległy zniekształceniu w czasie pracy.

Na zamówienie wykonujemy okna w dowolnych wymiarach oraz kolorach, z drewna sosnowego i egzotycznego wyposażonymi w takie technologie jak mikrowentylacja, blokada klamki, okucie, itp. Do wykonywanych okien szczególnie przy renowacji obiektów zabytkowych montujemy aluminiowe listwy – są to elementy ozdobne. Oferujemy także szprosy ozdobne wewnątrz-szybowe, naklejane lub konstrukcyjne.