Od samego początku naszej działalności skupiamy się na produkcji najwyższej jakości okien z PVC i aluminium – Zapraszamy

Nasza firma prężnie działa, która na rynku jest już od 1998 roku. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się produkcją najwyższej jakości okien z PVC i aluminium. Dzięki wielkiej pasji, jak również odpowiedniej polityce, inwestycjom w technologie, zaangażowaniu oraz bogatemu doświadczeniu jesteśmy liczącym się producentem w Polsce wschodniej. Nasze produkty, które eksportujemy również do Niemiec, Austrii oraz Słowacji goszczą nie tylko w domach prywatnych, ale także obiektach użyteczności publicznej. Jesteśmy firmą nowoczesną, która w procesie produkcyjnym stosuje tylko najnowsze rozwiązania technologiczne. Niedawno ustawiliśmy okna plastikowe i aluminiowe naprzeciw siebie, aby ułatwić Ci odkryć, co jest odpowiednie dla Twojego domu. W niniejszym poście  pomyśleliśmy, że przyjrzymy się dwóm bardzo popularnym projektom okien. 

Okna PVC są prawdziwą dumą naszej oferty. Poza nimi zajmujemy się także produkcją drzwi i sprzedażą materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Z dumą możemy przyznać, że rozumiemy potrzeby naszych Klientów i zawsze wychodzimy im naprzeciw. Co więcej, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet wymagającym.

Okna plastikowe najwyższej klasy i jakości to gwarancja niezawodności. W naszej ofercie równie ważne miejsce mają okna plastikowe z linii ekonomicznej, jak i produkty dla najbardziej wymagających Klientów, którzy cenią sobie doskonałą jakość połączoną z estetyką i doskonałymi parametrami technicznymi.