Nasza firma jest dystrybutorem najwyższej klasy okien z plastiku,drewna oraz aluminium – Sprawdź

Nasza firma jest dystrybutorem wysokiej klasy okien z PCV, drewna i aluminium. Współpracujemy z największymi producentami okien, którzy dbają o jakość i estetykę swojego produktu. Okna plastikowe dostępne są w różnych wymiarach i kolorach. Inne parametry techniczne uzależnione są od pomieszczenia do, którego przeznaczone są okna. Oferujemy możliwość indywidualnego zamówienia stolarki okiennej drewnianej według potrzeb klienta.

Okna drewniane podobnie jak meble z tego materiału charakteryzują się wysoką estetyką.  Wnętrze dzięki zastosowaniu okien drewnianych jest wizualnie większe i przytulniejsze. W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór modeli okien drewnianych, które spełnią Państwa oczekiwania estetyczne i jakościowe. Wybierając okna w naszym sklepie macie Państwo gwarancję wysokiej jakości produktu i montażu.Idź śmiało w szeroką paletę barw

Barwne ramy okienne zyskały na popularności w minionych latach. W rzeczywistości są one tak popularne, że stały się istotnym materiałem przy procesie wytwarzania okien . Dostępne różne kolory i modele, kolorowe ramy okienne to trend, który zyskuje uznanie klientów. Nie wszyscy chcą, by ich okna były bardzo kreatywne lub widoczne z daleka. Utrzymanie klasycznych barw jest ponadczasowym trendem, którym może chwalić się większość ludzi. Czarne ramki to doskonała opcja, a wykończenia drewniane gwarantują autentyczny wygląd.