Sprawdź – Wszystko, co tworzymy musi mieć charakter.

Oferujemy stolarkę na wysokim poziomie i z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań. Produkujemy okna plastikowe oraz aluminiowe, które nie tylko doskonale się prezentują, ale też stanowią idealną barierę akustyczną i termiczną. To też niezawodna ochrona przed niepożądanymi gośćmi w domu czy mieszkaniu (wersje z moskitierą). Odpowiednie okna to również niezwykła energooszczędność (dodatkowe, trwałe uszczelki są zabezpieczenie przed powstaniem nieszczelności, a tym samym ograniczają do minimum ewentualne utrzty energii).

W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle funkcjonalne i estetyczne produkty w wersji standardowej oraz energooszczędnej. Są to m.in. okna aluminiowe bądź plastikowe antywłamaniowe, ze zwiększonymi parametrami termoizolacji, z niskim progiem, z ukrytym skrzydłem lub zawiasami, z automatyką, a także z wklejonym pakietem szybowym. Ponadto są one dostępne w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru, dzięki czemu będą się doskonale komponować z każdym budynkiem. Proponujemy produkty wykonane w bieli, drewnopodobne, a także w wybranych barwach z palety RAL. Jeśli chodzi o wymianę okien możliwości sąduże. Oprócz możliwości wyboru barwy , rodzaju oraz wykończenia ramki , która najlepiej pasuje do Twojego rodzaju nieruchomości, masz duży wybór opcji szyb oraz akcesoriów. Już teraz dostępny wybór może sprawić, że proces zakupu okien stanie się trudnym zadaniem. Każdy gust, preferencje i finanse różnią się. 

Zachęcamyteż do zapoznania się z ofertą oraz specyfikacją poszczególnych modeli. W razie pytań oraz wątpliwości zachęcamy do kontaktu.