Przestarzałe, zużyte okna nie tylko niszczą wygląd twojej nieruchomości – nie mają też zdolności przeciwstawiania się trudnym warunkom pogodowym i hałasom z zewnątrz, co daje ci duże rachunki za prąd oraz chłodniejszy, mniej spokojny dom. Nie tylko to – lata i jakość okien ma ogromny wpływ na wartość Twojej nieruchomości i jest to coś, co chcesz zabrać pod uwagę, jeśli myślisz o sprzedaży w przyszłości. Nasza firma zainstalował ponad ćwierć miliarda okien drewnianych, z których wszystkie zostały wyposażone przez naszych ciężko pracujących, wyspecjalizowanych rzemieślników, zgodnie z najwyższymi standardami. 

Zastanawiasz się nad uaktualnieniem okien w swojej nieruchomości? Sprawdź naszą cenę na okna drewniane.

Przedstawiane przez nas okna z podwójnymi szybami mają zaokrąglone boki, dzięki czemu prezentują się być cienkie i bardziej uporządkowane niż starsze.

Bardziej tradycyjne okna, przedstawiają znacznie bardziej nowy wygląd. Masz nawet opcje wyboru, w jaki system okna są montowane – od dołu lub z boku są nachylane i obracane lub mają dziury wentylacyjne. Zamki są normą w całym zakresie dla uzupełniającego bezpieczeństwa i spokoju, a jeśli potrzebujesz okna, które działa jak pożarowa ucieczka, możemy włączyć to do projektu, więc zaufaj naszemu fachowcowi który zapewni Ci dobry rodzaj zmiany okien drewnianych w waszym domu. Wszystkie nasze asortymenty są dostępne w zakończeniach drewnopodobnych w kolorze białym, zielonym, czarnym, brązowym, różanym i złotym dębem.