W jaki sposób hałas wpływa na sprzedaż w domu?

Dźwiękoszczelne okna umożliwiają szybką sprzedaż lokalu. Większość z nas lubi spokój oraz ciche okolice. Hałaśliwe dzielnice często wiążą się z niebezpieczeństwem. Naprawdę głośna okolica nierzadko ma mnóstwo imprez lub jest blisko jakiejś instytucji, która tworzy głośne hałasy. Mam tu na myśli pociągi, metro, autostrady, lotniska itp. Bliskość tych udogodnień może spośród jednej strony pomaga ale kiedy przychodzi czas na odpoczynek, cała akcja rozgrywająca się wokół budynku może naprawdę stać się uciążliwa.

Agenci nieruchomości mogą przedstawić ci oferty na trudne do sprzedaży mieszkania. Głośne domy i domy w hałaśliwych miejscach są trudniejsze do sprzedania w niemal każdych okolicznościach. Im dłużej dom stoi na rynku tym trudniej go sprzedać. Jeżeli ludzie słyszą hałas w domu, nie można naprawdę powiedzieć, iż nie słyszą hałasu i że nie będą mieli nic przeciwko, kiedy się w tym miejscu osiedlą.

Co można zrobić, aby szybciej sprzedać budynek?

Dodanie okien dźwiękoszczelnych do domu nie tylko zwiększa jego wartość nieruchomości , ale również sprawia, że dom sprzedaje się łatwiej. Zaproponowaliśmy deweloperom zniżkę na dźwiękoszczelne instalacje naszych okien. Zamiast instalować nasze okna we wszystkich mieszkaniach bloku, deweloper postanowił przedstawiać ofertę okien opcjonalnie dla potencjalnych nabywców. Powoli wszystkie domy zostały wysprzedane, a niektórzy właściciele kupili mieszkania z oknami dźwiękoszczelnymi. Gdyby deweloper kupił od razu zmodernizowane okna, mógł sprzedać wszystkie mieszkania w czasie.