Współcześni pracownicy biurowi często mają kłopoty w związku z hałasem za oknem. Duża liczba pracowników biurowych pracuje przy oknach otwartych. Tego typu środowisko nie wydobywa z pracownika jego wszystkich możliwości. Wiele firm musi także pogodzić się warunkami panującymi w zatłoczonych miastach. Większość urzędów miejskich jest okresowo poddawana remontom budowlanym, hałasowi pieszych oraz nieustającym głupstwom i wulgaryzmom związanym z nadmiarem ludzi.

Twoja głośna przestrzeń zmniejsza produktywność

Nauka mówi na temat hałasu! Hałas negatywnie wpływa na sen, zwiększa stężenie hormonów stresu oraz zmniejsza produktywność.

My znaleźliśmy rozwiązanie. Dźwiękoszczelne okna nie usuwają hałasu całkowicie. W znacznym stopniu go jednak pomniejszają. 

Nasze okna izolują, zatrzymują przeciągi, dźwiękoszczelne i nie tylko. Otwierają się i zamykają oferując więcej zalet niż okna zwykłe chroniąc ludzi przed namiarem hałasu. Wbrew powszechnemu przekonaniu montaż okien akustycznych nie jest taki drogi. Nasza instalacja zajmuje tylko kilka godzin. Nasz proces instalacji przebiega błyskawicznie. Zapewniamy również bardzo czystą instalację z niewielkim bałaganie, który po skończeniu prac uprzątamy. Tworzenie i utrzymywanie spokojnego środowiska dla Twojego pokoju, domu, biura, szkoły, pokoju hotelowego i każdej innej, narażonej na hałas przestrzeni, może zapoczątkować {kooperację|współpracę” z nami. Zadzwoń i kup okna dźwiękoszczelne u nas.