Zastosowanie dźwiękoszczelnych drzwi przesuwnych spowoduje zmniejszenie hałasu o 75%, a dodatkowo zaizoluje i zapewni znacznie większe bezpieczeństwo dla Twojego miejsca zamieszkania. Dźwiękochłonne szklane drzwi przesuwne wykorzystują szkło laminowane, które jest dużo silniejsze niż standardowe szkło hartowane, które jest stosowane w przypadku przeciętnych szklanych drzwi przesuwnych. Szkło laminowane jest niezmiernie trudne do przełamania, a sam hałas, który przełamuje szkło laminowane, jest ogłuszający, co może powstrzymać potencjalnych intruzów.

Dźwiękoszczelne okna oferują przesuwane szklane drzwi w odcieniu białym, aluminiowym i brązowym, ale dostępne są również inne niestandardowe kolory. Naszym priorytetem w jednostce jest dostarczenie niesamowitej usługi i produktu, który wygodnie zaspokoi potrzeby Twojego domu.

Wielu z nas chciałoby mieć cichszy dom. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w otoczeniu lotniska, zajętego skrzyżowania, placu budowy, placu zabaw czy szkoły, prawdopodobnie masz dość niechcianego hałasu. Być może słyszałeś o dźwiękoszczelnych oknach lub dźwiękoszczelnych przesuwanych szklanych drzwiach, jednak nie masz pewności, czy naprawdę działają oraz czy są warte inwestycji. W niniejszym tekście omawiamy fakty dotyczące dźwiękoszczelnych okien i dźwiękoszczelnych przesuwanych szklanych drzwi.