Wielkość nacisku między oknem a ramą. Im większe ciśnienie, tym niewiele hałasu może wejść do domu.

W firmach wytwarzane są najlepsze dźwiękoszczelne okna na rynku, wykorzystując czynniki 2-4 powyżej. Na koniec ładujemy sprężyny w naszej ramie, co powoduje ciągłe ściskanie szklanych paneli. To ciągłe ściśnięcie zapobiega wyciekom dźwięku i ułatwia zatrzymać hałas wibrujący przez szybę. Czy drzwi przesuwne z izolacją akustyczną pracują w ten tenże sposób?

Dźwiękoszczelne okna oferują nowatorskie rozwiązania dźwiękoszczelne jednak podobne rozwiązania wykorzystywane są przy przesuwanych szklanych drzwiach, które są tak samo skuteczne, jak dźwiękoszczelne okna. Podobnie kiedy w naszym dźwiękoszczelnym modelu okiennym, dodajemy drugie przesuwne szklane drzwi, które jeszcze bardziej spełniają Państwa wymagania w obrębie izolacji akustycznej i bezpieczeństwa.

Dźwiękoszczelne drzwi przesuwne szklane mogą być montowane jako dodatek do wewnątrz czy na zewnątrz swoich istniejących wcześniej przesuwanymi szklanymi drzwiami .

Zastosowanie dźwiękoszczelnych drzwi przesuwnych spowoduje zmniejszenie hałasu o 75%, a także zaizoluje i zapewni zdecydowanie większe bezpieczeństwo dla Twojego miejsca zamieszkania.