Od przeszło 7 lat dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów – Zobacz

Polska spółka z 30-letnim doświadczeniem w produkcji okien oraz wyłazów dachowych. Od przeszło 8 lat dbamy o dużą jakość oferowanych produktów. Wierzymy, że przekłada się ona na jakość i komfort Twojego życia. Jesteśmy firmą rodzinną, która z upływem lat nie traci energii do tworzenia nowości. Doskonale wiemy, jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo najbliższych, dlatego ciągle pragniemy go strzec. Dostarczamy okna do wielu krajów Europy. Ciągle inwestujemy w wyposażenie i unowocześnianie linii produkcyjnych, by móc dostarczać do Państwa domu produkty bezpieczne, komfortowe oraz trwałe. Podstawowym założeniem tego planu było założenie własnego laboratorium badawczego, unowocześnienie parku maszynowego oraz wdrożenie innowacyjnej konstrukcji stolarki PCV. Dzięki wdrożonemu procesowi restrukturyzacji jeseśmy drugim polskim producentem okien dachowych wytwarzającym wyroby na najwyższym światowym poziomie. Aktualnie zakład posiada 10000 m2 hal produkcyjnych a plany 

rozwojowe zakładają dalszą rozbudowę iinwestycje w kierunku wdrażania nowych technologii. W 2010r. do oferty zostały wdrożone nowe cieplejsze okna dachowe w PCV. Cała grupa najbardziej popularnych okien obrotowych z plastiku z wyższym parametrem energooszczędności dla całego okna bez konieczności stosowania dodatkowych bloków termicznych.

Kontrast między kurtyną a dekoracją był w ostatnich latach sposobem na wnętrza, jednakże w obecnym roku na scenie aranżacji wnętrz dominują pasujące odbitki. Najnowsze trendy widzą te same wydruki zdobiące ściany, miękkie meble i zasłony dla spójnego wykończenia wnętrza.

To nie tylko zabiegi na oknach i dekoracje są  istotnymi artykułami aby stworzyć nowoczesny wygląd domu. W 2018 roku coraz więcej osób dopasowwywała swoje zasłony pod kolor ścian.