Czy pobieramy opłatę za pomoc?

Wszystkie konsultacje są {darmowe|bezpłatne{. W naszych wycenach uwzględniono oszacowanie kosztów produktów. Z przyjemnością umówimy się na spotkanie w odpowiednim dla Ciebie terminie i zapewnimy bezpłatną konsultację. Skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Czy instalacja może być wykonana w zimie?

Tak, może, z wyjątkiem ekstremalnych warunków. Jednak nie polecamy wymiany stolarki okiennej w zimie. To może być idealny czas dla ciebie jednak zalecamy dokonywać wymiany na wiosnę. W zimie pracujemy jeszcze szybciej i efektywniej aby Twój dyskomfort podczas procesu wymiany okien był jak najmniejszy. Po wymianie okien oprócz cieplejszych pomieszczeń zobaczysz oszczędności na rachunkach za ogrzewanie

Jak długi jest czas dostawy po złożeniu zamówienia?

Ogólnie rzecz biorąc, twoje okna pojawią się 4-6 tygodni po złożeniu zamówienia. Należy pamiętać, że nie jesteśmy producentami wiec trzeba cierpliwie zaczekać na indywidualne zamówienie. Czas realizacji (czas pomiędzy rozpoczęciem oraz rozwiązaniem procesu produkcyjnego) może być rozbieżny w zależności od typu produktu i tego, czy jest to opcja standardowa, czy niestandardowa. Po skończeniu zamówienia wykonamy kontrolę jakości, zapakujemy materiał do własnych ciężarówek i wykonamy dostawę do klienta.