Co obejmuje gwarancja?

Oferujemy 10-letnią gwarancję na cały produkt, z 20-letnią gwarancją na szkło w przypadku uszkodzenia uszczelki. Firmy z nami współpracujące dążą do zapewnienia najdoskonalszej jakości okien, drzwi i możliwości konfigurowalnych. Jednym ze sposobów okazania tego zobowiązania jest nasza gwarancja.

Jak należy dbać o własne okna / drzwi?

Opieka zależy od modelu posiadanego okna bądź drzwi. Więcej informacji znajduje się w instrukcjach obsługi przekazywanych właścicielom okien podczas gdy nasi montażu pracują w pocie czoła. Dla Twojej wygody posiadamy również informacje dotyczące pielęgnacji i konserwacji.

Czy oferujecie okna z potrójnymi szybami?

Oferujemy największy asortyment okien trójdzielnych każdej firmy, także do okien, jak i drzwi, w zależności od potrzeb. Gdy szukasz zwiększonej wydajności energetycznej, okna z potrójnymi szybami mogą działać najlepiej. Produkty producentów które oferują szereg konfiguracji nisko E dających wyższą kontrolę nad ciepłem słonecznym, w tym tafli wypełnionych argonem lub gazem kryptonowym argonowym w celu zwiększenia wydajności. Niezależnie od tego, ile jest paneli, jeżeli okno jest źle skonstruowane, źle zainstalowane lub umożliwia wyciek powietrza, nie będzie ono dobre. Efektywność energetyczną wydobywa się dzięki wykorzystaniu różnych technologii okiennych.