Warto inwestować w krajowe wyroby – Sprawdź

 Potwierdzeniem najwyższej jakości produkowanych wyrobów są otrzymane przez nas atesty, certyfikaty oraz dyplomy, przyznawane nielicznym producentom w branży. Wyroby naszej firmy są trwałe oraz łatwe w obsłudze. W wielkiej i różnorodnej ofercie każdy znajdzie produkt dla siebie. Produkowane przez nas okna posiadają 5-letnią gwarancję. Poznaj nasze produkty i przekonaj się sam, iż warto inwestować w swoje wyroby, cieszące się uznaniem w całej Europie. 

Drodzy klienci! Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepsze jakościowo. Wszystkie nasze produkty spełniają obowiązujące normy, zostały wykonane z dużą starannością oraz przeszły 4 kontrole jakości. Jeśli jednak zdarzy się, że któryś z oferowanych produktów jest wadliwy, prosimy o kontakt.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące czyszczenia oraz konserwacji naszych produktów polecamy zapoznanie się z instrukcją użytkowania i konserwacji produktów. Przed zgłoszeniem reklamacji zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z działem serwisu firmy. Kondensacja może stanowić problemem całoroczny dla właścicieli budynków. Jest bardziej rozpowszechniona w kwartałach jesiennych oraz zimowych. W okresie letnim kłopot kondensacji jest bardziej prawdopodobny z powodu innych źródeł wilgoci. Latem powietrze jest gorące a okna są zazwyczaj otwarte aby zapewnić odpowiednią wentylację.

Nasze okna dostępne są w rozmaitych kolorach zaczynając od tradycyjnych drewnopodobnych po jasne i odważne barwy. Oznacza to, że można znaleźć łatdne osłonki, których potrzebujesz, aby dopełnić wystrój wnętrzapokoju.

Istnieje kilka powodów, aby wybrać kolorowe ramki , więc czemu nie spersonalizować swojej nieruchomości za pomocą aktualizacji okna?