Szkło jest wypełnione gazem argonowym, bezwonną, nietoksyczną substancją, jaka jest cięższa od powietrza. Ułatwia to nie tylko zwiększyć efektywność okna ale też pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie hałasem w domu. 

Ramy i skrzydła są wykonane z winylu, co oznacza, że} nie wymagają malowania i uszczelniania. Okna będą się trzymać i nie trzeba ich wyjmować  aby można było je wymyć. Zamiast tego można je łatwo wyczyścić z wnętrza mieszkania co jest dodatkowym ważnym czynnikiem w miesiącach chłodnych. 

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego technologicznie, ciepłego systemu dystansowego, ulepszona jest wydajność jednostki z izolowanym szkłem, co ostatecznie podwyższa żywotność i wydajność okien.

Szyby zbudowane są ze szkła nisko emisyjnego, które zapobiega przenikaniu promieni UV do okien i blaknięciu dywanów, mebli, zasłon, a nawet stolarki. 

Okna te są wykonane na zamówienie dla precyzyjnego dopasowania, co poprawia efektywność oraz wygląd Twojego domu. W przeciwieństwie do okien dużych gabarytów jakie mogą wymagać kosztownych i ciężkich prac stolarskich, konfigurowalne okna naszej produkcji są fachowo dopracowane w celu zagwarantowania ciasnego dopasowania.  Umów się z nami już dziś. Możesz także umówić się na wizytę w naszym salonie sprzedaży aby otrzymać darmową wycenę okien dla twojego mieszkania.