Okucie naszej firmy– czy znasz wszystkie jego wady? – Zobacz

Ciekawe rozwiązania, w jakich specjalizuje się nasza firma to wynik ciągłego poszukiwania technologii zwiększających komfort oraz bezpieczeństwo klientów. Innowacyjne okucia pozwalają na efektywne wietrzenie wnętrz, bezpieczne dla wszystkich domowników, nawet – czworonożnych pupili.

Przygotowanie całego domu na zimowe dni i wyzwania, jakie za tym idą nie są łatwe. Od serwisowania kotła, odnawiania uszczelek drzwiowych i zapobiegania przeciągom wewnętrznym do kontroli izolacji i zabezpieczenia zbiorników wodnych i rur to tylko wybrane zadania, którym musisz sprostać.  Przy stolarce otworowej możemy ci pomóc. Oprócz okien i drzwi etykiety energetyczne są na innych produktach. Oceny energetyczne i powiązany z nimi poziom efektywności są generalnie wyświetlane jako jedenden z wybranych kolorowych pasków na urządzeniu. Czy wartości współczynnika U i oceny są takie same?

Chociaż współczynniki U i wskaźniki ciepła okna współpracują wspólnie aby zapewnić czytelny obraz efektywności dla kupujących, wartość U może zostać użyta do ujawnienia własnych wyników jako danych o oszczędności energi.

Dokonując wyboru stolarki okiennej zwracamy uwagę min. na rodzaj pakietu szybowego i profilu ramy okiennej. Te [trzy|cztery|dwa} czynniki decydują o wartości współczynnika uciekania ciepła, będącym pewnym z ważnych parametrów dotyczących okien. Pamiętajmy jednak, że nie mniej ważne są kwestie dotyczące bezpieczeństwa.