Skontaktuj się z naszym zespołem już dziś.

Jeśli żyjesz w starym domu i chcesz zamontować nowe okna w waszej domowej lub komercyjnej nieruchomości, nasz salon jest właśnie dla Ciebie. Zadzwoń do naszego zespołu już dziś i możemy obgadać twoje oczekiwania, opowiedzieć o różnych sprzedawanych przez nas produktach i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Będziemy szybko pracować, aby ułatwić Ci znaleźć najlepsze produkty do Twojego mieszkania.

OKNA Z PODWÓJNYMI PRZESZKLENIAMI PCV.

W naszym salonie dostarczamy oraz instalujemy stylowe potrójne oszklenie rodzaju PCV, które doda Twojemu domowi temperament i kształtuje atmosferę wnętrza. Nasza najnowsza generacja okien z podwójnymi szybami pozostaje funkcjonalna i zachowuje piękny wygląd bez dodatkowej kosztownej konserwacji. Nowe materiały i technologie użyte do produkcji naszych okien pozwalają na dobrą izolację dźwiękową i cieplną, zrównoważoną wydajność, łatwą konserwację i komfort.

Nasze oszczędne podwójne szyby są produkowane przy użyciu najnowszej technologii w szklanych i dystansowych jednostkach, co umożliwia odbijanie gorąca generowanego z środka domu z powrotem do pomieszczeń, ale także zatrzymywanie ciepła przez ciepło słońca, maksymalizując w ten sposób czynności termiczne okien.