Dowiedz się!- Powstawanie grzybów na ścianach.

Należy pamiętać, że nadmierna wilgoć  w pomieszczeniu to temat dotyczący nie tylko kuchni i łazienek. Brak cyrkulacji powietrza nieuchronnie prowadzi do zaburzenia mikroklimatu skutkującego m.in. powstawaniem wykwitów grzybiczych na suficie. Specjalne Okucia pozwalają na efektywne wietrzenie pomieszczeń bez zbędnych utrat ciepła, przy zachowaniu wygody oraz bezpieczeństwa. To komfort, który docenią wszyscy domownicy – również ci najmniejsi.

 ZachęcamyWas do zapoznania się z powyższą ofertą i specyfikacją poszczególnych modeli. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Użyj żaluzji, jeśli je masz – jest toż jedyny z najlepszych sposobów na zmniejszenie strat energii w nocy. Pojedyncze przeszklenia pozwalają na uzyskanie więcej energii ze słońca a okiennice pomagają w zatrzymaniu ciepła w nocy. Okiennice zmniejszają straty ciepła o 20 %. Rozważ przywrócenie źle dobranych żaluzji. Jeśli nowo zakupione żaluzje zostały usunięte może warto sprawdzić nowości w branży. 

Może się to wydawać błędne, ponieważ niższe wartości u oznaczają lepszy poziom izolacji. Jednak w wielu przypadkach inne elementy okna sprawiają, że są one ogólnie lepsze, takie jak powłoka stosowana na szkle i szczelina między szybami.

Trzymanie przeciągów z daleka jest dużą częścią łamigłówki. Zmniejszona utrata ciepła, lepsza izolacja akustyczna oraz estetyczny design to właśnie niektóre z zalet jakie można zyskać dzięki obecnie dostępnym, tanim i skutecznym metodom ograniczania przeciągu.

Dlaczego warto pochylić się nad energooszczędnością okien? Zakończ projekt modernizacji domu, korzystając z najlepszej oferty energooszczędnych okien i drzwi.