Jaki dobrać kolor okien. – Jaki wybrać kształt profilu – Zobacz

Na etapie kiedy zostaną już uzgodnione szczegóły dotyczące wyposażenia i funkcji okien, powinno się zastanowić się jeszcze:

– Jaki wybrać kształt profilu – klasyczny tj. prosty, lub zaokrąglony?

– Jaki wybrać kolor okien – tak by pasował do elewacji, dachu, rynien, ale również do mebli, podłogi, karniszy?

– Jaki dobrać kolor oraz kształt klamek w poszczególnych pomieszczeniach – w kolorze białym, brązowym, a może stali szlachetnej np. do kuchni, łazienek, i w kolorze rudy złota do pokoju…?

– Jaki wygląd listwy przyszybowej – prostą, a może zaokrągloną?

– Jaki kolor ramek międzyszybowych – szara, beżowa a może brązowa?

– Jakie a w którym kolorze wybrać parapety wewnętrzne?

Jeśli okna są bezawaryjne – to jeśli nie powyższe detale nie zwracalibyśmy na nie z czasem uwagi. Jednak te elementy odpowiednio wybrane zwiększają walory estetyczne, harmonijnie nawiązują do całości. Można zatem wydać tyle samo, a efekt końcowy będzie znacznie lepszy. Chociaż jesteśmy rozpoznawalni z naszych komercyjnych rozwiązań  zapewniamy szybką i dobrą usługę wymiany okien również dla klientów indywidualnych. Oprócz oferty drzwi zamiennych oraz okien energooszczędnych zapewniamy wysoki poziom obsługi odbiorców. Spokój i najlepsze możliwe dopasowanie do potrzeb klientów.Zanim zdecydujesz się na rodzaj okna , zastanów się nad stylem architektonicznym swojej posiadłości i zastanów się, jaki rodzaj okna dobrze sprawdzi się przy istniejących funkcjach. Jeśli nadal nie masz pewności, jaki sposób wybrać, spójrz na właściwości okna, aby sprawdzić, czy możesz lepiej skupić się na wyglądzie czy opcjach okna.