Jak ustrzec się przed złodziejem? Niestety myślimy o tym tylko, gdy nas okradną…

Wszystkie standardowe rozwiązania proponowane przez rynek najlepiej znają właśnie złodzieje. Dlatego nasza oferta  idzie w kierunku własnych, sobie tylko znanych zabezpieczeń. Jest naturalne, że złodziej chce się dostać do naszego domu niezauważony oraz chce to zrobić cicho i jak najszybciej. – MUSI jednak dostać się do tego domu.

Może będą to drzwi, okna albo właz na dach. Tradycyjne alarmy uruchamiane poprzez czujki /np. ruchu/ zaczynają zazwyczaj działać dopiero po sforsowaniu przez złodzieja jednego z możliwych wejść do mieszkania. Daje mu to dużą przewagę czasową. Często posiadając w domu jakieś zwierzę musimy całość pomieszczeń zostawić bez zabezpieczenia alarmem.

Nasza firma proponuje w najnowszej ofercie również czujniki zbicia szyby w oknach.

Codziennie, wracając do swojego domu myślimy, że zastaniemy go takim jak go zostawiliśmy. I tak jest zazwyczaj, nawet przez kilkadziesiąt lat.

Niestety, niektórzy z nas wracając pewnego dnia i …..Każdy chce najlepszej i najbardziej dobrej opcji okna. Wybór z pośród wielu modeli jest trudny. Istnieje oczywiście dużo czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego okna. Znalezienie profesjonalnej firmy jest lada wyzwaniem. Możemy wam pomóc.

Jeśli chodzi o kupowanie okien do użytku domowego i komercyjnego, wielkość ma znaczenie. Musisz upewnić się, czy twoje nowe okna dobrze pasują do przestrzeni, w przeciwnym razie przeciągi i mroźne powietrze mogą uczynić twój obiekt mniej przytulnym. Pomierz istniejące okna tak idealnie, jak to możliwe, i zapisz wyraźnie wszystkie pomiary na diagramie.