Jak dbać o okna od czasu ich zakupu? Zobacz

Informacje te powinny być zamknięta w karcie gwarancyjnej, w zasadach użytkowania okien. Usunięcie folii ochronnej z okien po czasie maksymalnym może stać się wyjątkowo pracochłonne, ponadto okna narażone są na przebarwienia w wyniku kontaktu plastiku z folią ochronną.

Na czas prac wykończeniowych okna należy zabezpieczać szczelnie folią. Trzeba je również chronić przed zabrudzeniami pianką montażową, klejami, farbami itp., a elementy okucia dodatkowo przed nadmiernym zapyleniem.

Z oknami bardziej ekonomicznymi niż kiedykolwiek wyszliśmy na rynek proponując je klientom. Klienci są zadowoleni. Przyjrzymy się bliżej temu, co sprawia, że okna z podwójnymi szybami są wydajne energetycznie. Zastąpienie starych, poręcznych i nieatrakcyjnych okien nowymi ramkami i szybami może być znacznie korzystne dla Twojej nieruchomości. Nowe okna poprawiają energooszczędność i ocieplenie, a Twój dom będzie bezpieczniejszym i stylowym miejscem. Aby pomóc Ci wybrać idealne okna do Twojego domu, przygotowaliśmy książkę o zakupie okien w 2018 roku.

Wydajność energetyczna jest bardzo ważnym czynnikiem przy zakupie nowych okien. Instalacja energooszczędnych okien jest to dobrym sposobem na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie nieruchomości i sprawienie, aby dom był nieco bardziej dobry dla środowiska.