Jak dbać o okna od momentu ich zakupu? – Zapraszamy

Po zakończeniu prac wykończeniowych trzeba sprawdzać czystość okuć, i w przypadku ich zabrudzenia dokonać ich oczyszczenia i nasmarować.

Jeśli okna montowane były do stanu surowego domu wskazane jest ponowne wyregulowanie okien /usługa płatna –   obiecuje komfort w czasie użytkowania okien/. Budynek na pewno pracował przez ten okres, a zapylenie może powodować złą pracę okuć. W związku z tym, że kilkuletnie okna tracą energooszczędność mieszkania w końcu stoją się zimniejsze. W ten sposób są mniej wygodne do {życia|mieszkania|użytkowania. Dlatego też poszukiwanie bardziej energooszczędnych alternatyw jest dla wielu właścicieli mieszkań nie lada wyzwaniem. Ponieważ około dziesięć % średniej temperatury w domu wytrąca się przez okna, modernizacja stolarki otworowej zapewne pomniejszy wydatki na ogrzewanie nieruchomości.

Wszystkie zabrudzenia spowodowane: zaprawą tynkarską, sadzą, środkami impregnacyjnymi, klejem, farbą i innymi materiałami budowlanymi i chemicznymi należy bezzwłocznie usuwać.

Uwaga! Do powyższego typu zabrudzeń trzeba stosować wyłącznie odpowiednie dla miękkiego plastiku chemiczne środki czyszczące i polerujące. Podczas naszego w branży kooperowaliśmy z klientami z różnych środowisk. Wyznacznikiem zawsze było zapewnienie energooszczędnych korzyści dla klienta. Dostępne produkty oszklenia okien zmieniały się bardzo szybko w przeciągu ostatnich kilku dekad.  Umów się z naszym pracownikiem aby omówić opcje wymiany okien lub odwiedź nasz salon sprzedaży  aby spotkać się z naszymi specjalistami i zobaczyć nasze opcje do wybrania.