Jesteśmy w czasie, w których kto nie idzie z postępem, zaczyna się cofać – Zobacz

Zapraszamy Państwa do naszych salonów gdzie znajdziecie rozwiązania, które Was zaskoczą i pozwolą spojrzeć na stolarkę z innej, nowoczesnej perspektywy. Pomożemy Państwu zaprojektować okna oraz drzwi, które zapewnią codzienny komfort użytkowania, zredukują zużycie energii i zapewnią poczucie bezpieczeństwa. Żyjemy w czasach, w których kto nie idzie z postępem, cofa się. Warto dlatego ufać specjalistom, którzy już dzisiaj znają i rozumieją technologie jutra. ZachęcamyWas do zapoznania się z tą ofertą oraz specyfikacją poszczególnych modeli. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Materiały wybrane do nowych okien będą miały pomysł na ich wygląd, wydajność oraz trwałość. Oprócz uwzględnienia początkowych kosztów instalacji, należy pomyśleć się, ile konserwacji będzie dotyczyło każdego typu okna i jak długo będzie trwać każdy materiał. Porównując te różne przyczyny, powinieneś być w stanie zawęzić opcje, jakie są dla Ciebie odpowiednie. Okna i drzwi są integralną częścią każdego mieszkania. Zaczynając od dużych przestrzeni komercyjnych po małe domy, okna i drzwi pomagają nadać budynkowi charakter oraz design. Zastąpienie starych, uszkodzonych okien i drzwi może zatem znacząco zmienić obraz domu. Aby ułatwić Ci znalezienie idealnych nowych okien i drzwi do swojej nieruchomości, sprawdzamy najbardziej ekscytującym stylowym trendom na 2018/19.

Drewno jest również idealnym izolatorem, a jeśli pochodzi od markowych wytwórców może być bardziej przyjazne dla przyrody i dużo kosztować. Pozostawiamy wam osobisty wybór.