Minimalistyczna forma, ogromne możliwości aranżacyjne|świetne właściwości techniczne} – Zobacz

Brak zbędnych detali, szerokie możliwości aranżacyjne – okno z ukrytym skrzydłem, które proponuje nasza marka to rozwiązanie dla wymagających. Dzięki naowatorskiemu kształtowi ramy, którą w naszym nowym oknie zastosowano skrzydło może zostać ukryte – od strony wewnętrznej całość wygląda jak stałe szklenie w ramie.

To rozwiązanie idealnie podkreśli estetykę prostych, nowoczesnych budynków. System wykorzystany do budowy okna, to sposób drewniany. Użycie nowoczesnych technologii sprawia, że wybierając systemy aluminiowe, inwestorzy nie muszą sprowadzać się do kolorystyki dostępnej w palecie GAL. Jeśli namyślasz się nad wymianą okien w naszej nieruchomości oraz chcesz mieć pewność, że znajdziesz produkty wysokiej jakości i porządnej jakości , możemy Ci pomóc. Skontaktuj się z członkiem naszego zespołu, aby dowiedzieć się więcej.

Okna z ramami z drewna mają wiele zalet. Chociaż postępy w projektowaniu okien aluminiowych i pcv idą znacznie do przodu duża rzesza osób chce kupować okna drewniane. Ludzie mieszkający w zabytkowych mieszkaniach czy też obszarach chronionych mogą być zmuszeni do wyboru okien z tego materiału. Ramy drewniane wymagają większych nakładów konserwacyjnych niż okna z pcv czy aluminium.  Przemysłowy wygląd zyskuje popularnością. Już od paru lat i w latach 2018/19 estetyka wykonania okien będzie wracać do dawnych trendów. Od dużych miast po małe wsie i przedmieścia coraz częściej właściciele domów decydują się na wymianę swoich okien i drzwi. Pomyśl o odsłoniętych stalowych ramach w różnych odcieniach czerni.