Jak uchronić się przed złodziejem? Sprawdź

Zamontowanie w oknach czujników otwarcia, bądź wyważenia okien czy drzwi jest rozwiązaniem niedrogim oraz bardzo skutecznym. Takie czujniki możemy zamontować praktycznie w każdym otworze. Następnie powinny one być oczywiście wpięte w cały system alarmowy z powiadomieniem. Aby wejść – złodziej musi go uruchomić. Nasz kot, czy inne zwierzątko mogą sobie spokojnie zostać wewnątrz. Dla dodatkowego zaskoczenia w kilku innych pomieszczeniach powinny być zamontowane dodatkowe czujniki np. ruchu. Zamontowanie czujnika otwarcia np. w wszystkich drzwiach wewnętrznych lub drzwiczkach meblowych na pewno zaskoczy złodzieja.

Nasza firma proponuje w swojej ofercie także czujniki zbicia szyby w oknach.

Codziennie, wracając do naszego domu myślimy, że zastaniemy go takim jak go zostawiliśmy. I oczywiście jest zazwyczaj, nawet przez kilka lat. Jeśli chcesz poprawić efektywność swojego domu robiąc coś dla środowiska, inwestycja w współczesne, energooszczędne okna i drzwi to niewątpliwie dobra droga.

Niestety, niektórzy z nas wracając pewnego dnia i ….. Jeśli planujesz zastąpić stare drzwi i okien nowymi, przyciągającymi wzrok, możemy Ci pomóc. Zapoznaj się z naszą witryną internetową lub umów się z członkiem naszego zespołu aby dowiedzieć się więcej.