Nie jest prosto policzyć koszt nowych okien dla swojego mieszkania ponieważ jest dużo elementów, które przyczyniają się do końcowego kosztu. Czynniki takie jak wielkość, wymagana liczba okien, styl i jakość, wszystkie odgrywają znaczącą rolę w określeniu ile zapłacisz za każde okno. Zaplanuj darmową kalkulację wymiany stolarki okiennej w twoim mieszkaniu. Przeprowadzenie dokładnej kontroli swoich okien powie Ci czy wystarczy wymienić szkło w swoim oknie czy trzeba całe urządzenie.

Jeśli ramki są nadal solidne możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy wymieniając na nową taflę oszklenia.

Jeśli twoje ramy gniją a  tafla szkła jest popękana lub w wewnętrznej części okna występuje skraplanie będziesz potrzebował wymiany całych okien. Pełna wymiana okien może być dużym wydatkiem, ale jest to inwestycja, która zwiększy wartość odsprzedaży mieszkania oraz zapewni inne cenne korzyści takie jak oszczędność energii oraz większy komfort w pomieszczeniach.

 Nasz zespół wyspecjalizowanych ekspertów okiennych jest dumny ze naszej działalności i zawsze utrzymuje najwyższe standardy obsługi klientów. Po zakończeniu pracy możesz spodziewać się profesjonalnych procedur montażu i mycia, abyś mógł od razu przystąpić do codziennych czynności. Przetestujemy Twoje nowe okna, aby zagwarantować prawidłowe działanie. Objaśnimy Ci warunki gwarancji jeśli masz jakieś wątpliwości.