Nasze okna są zawieszone na jednym końcu i wychodzą z drugiego końca, tak jak drzwi. Są duże i najczęściej używane tam, gdzie rozmiarjest większa niż szerokość. Instalacja w szerokich przestrzeniach oferują wyraźne widoki i niesamowitą wentylację w pomieszczeniu. Można je otwierać oraz zamykać za pomocą klamki i są łatwe w obsłudze w porównaniu z innymi stylami okien. W tym rodzaju dostępne są nieskończone opcje kolorystyki oraz wzorów, które zwiększają atrakcyjność przestrzeni.

Okna aluminiowe są dość podobne do okien skrzynkowych, z tą różnicą, że są na górze ramy, a nie z boku. Okna te są zwykle używane nad innymi oknami i drzwiami, aby umożliwić dodatkową wentylację. Ze względu na duże rozmiary idealnie nadają się do mniejszych miejsc, gdzie szerokość jest nieco węższa niż wysokość.

Wybierz okna dla nietypowych parametrów, wykonanych na  wymiar okien w stylu dopasowanym do rozjaśnienia lokalu w środku i na zewnątrz.

Mamy fantastyczną ofertę do wyboru, więc niezależnie od tego, czy jest to nowoczesny styl, czy też nowoczesne okna z efektem drewna do tego twardszego drewna, jesteśmy pewni, że będziecie mieli okna, które poprawią każdy dom, aby dodać mu wykończony kształt z elegancją. Zawsze staramy się skoncentrować na jakości i stylizacji.