Styl plastikowy jest to najpopularniejszy styl okien oferujący standardowy wygląd oraz| i} energooszczędność. Są to dobre opcje dla niewielkiej przestrzeni. Okna zaprojektowane z dwoma skrzydłami przesuniętymi pionowo jeden obok drugiego w jednej ramie dają więcej energii. Najlepszą rzeczą w tym wzorze jest to, że zarówno dolną, jak i górną połowę urządzenia można otworzyć, a cieplejsze powietrze w pobliżu sufitu przesuwa się w górę, a chłodniejsze powietrze opada przez dno.

Okna te wyglądają jak okna z potrójnymi zawieszkami, przy czym podstawową różnicą jest to, że można obsługiwać tylko dolną część. W tym projekcie można unieść tylko dolną część okna, podczas gdy górna część pozostaje niezmienna. Są one jednak proste do czyszczenia i działają tak, jak okna z podwójnymi zawieszkami. Nie zajmując żadnej zewnętrznej lub wewnętrznej przestrzeni po otwarciu, są one świetną opcją, aby zaktualizować wygląd swojego mieszkania w przystępnych cenach. 

Stolarka okienna w Orzeszu. Jaki rodzaj wybierają klienci ?

Takie okna są idealną opcją, gdy szerokość przekracza wysokość. Gdy jedna lub więcej skrzydeł przesuwa się obok siebie w poziomie wewnątrz ramy, a także ma odpowiednią przestrzeń dla izolacji pomiędzy nimi, zajmują one ograniczone miejsce na ścianie. Działają dobrze w prawie każdej części mieszkania i gwarantują odpowiednią wentylację i naturalne promienie. Proste otwieranie i czyszczenie, tego rodzaju okna są praktycznie przystosowalne do dowolnego rozmiaru pokoju. Możesz również dostosować opcje sypialni, pomieszczeń mieszkalnych oraz łazienek do własnych wymagań.