Zachowanie ciepła w zimie: Poprzez zamknięcie przenoszenia temperatury z ciepłego wnętrza na zimną stronę okna. Okna PCV znacznie zmniejszą stratę ciepła grzewczego w niskich temperaturach i zredukują energię potrzebną do ogrzania wnętrza domu.

Okna PCV to numerem pierwszym pod względem efektywności energetycznej oraz jego postaci podglądowym.

Ta kolekcja dobrej wartości form z fałdą termiczną ma zastosowanie tam, gdzie wymagane są surowsze standardy izolacji (dźwiękowej|akustycznej} i ciepła. Dzięki pomniejszonej wielkości ramy, pomimo obniżenia starej ramy, obszar jasności w oknie nie zmniejsza się. Oznacza to nowoczesne techniki produkcji okien, doskonałe atrybuty i atrakcyjny wygląd.

Styl okna odsuwanego jest często widoczny we właściwościach starszych okresów. Są otwierane od dołu, popychane do dołu i zamykane, pomagając na dużą ilość wentylacji i światła. Ruch w górę zapewnia dodatkową powierzchnię, a mechanizm przestawiania jest łatwy w obsłudze. Oferujemy również rodzaj stylów prętów, dzięki czemu można zaprojektować okno dokładnie tak, aby pasowało do Twojej {wizji. Okna z PCV są strasznie odporne na wszelkie warunki pogodowe, dzięki czemu okna będą trwałe i bezpieczne nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Wszystkie okna są zbudowane z głębszym kanałem odwadniającym i mocują o szerokości 15 mm, aby zapewnić dobrą odprowadzanie wody.