Niedawno pisaliśmy o zabiegach okiennych które zwiększają prywatność w domu . Wróciliśmy do zapoznania się z najlepszymi trendami w zakresie pielęgnacji okien w tym roku. Dzięki temu można zachować stylowy i modny wystrój a dodatkowo czerpać korzyści zdrowotne z zmniejszenia sią ilości bakterii.

Rolety bambusowe

Dzięki swojej wiedzy o rynku stolarki okiennej możesz wybrać teksturę w neutralnych kolorach. Rolety bambusowe nie są niczym nowym, ale wracają do 2018 roku. Świetnie nadają się do pomieszczeń słonecznych, które potrzebują prywatności, jednak nie chcą całkowicie stracić dostępnego nasłonecznienia. Rolety bambusowe są też szczególnie ekonomiczne budżetowo.

Rzymskie odcienie to ponadczasowy klasyk a dzięki mnóstwu dostępnych wzorów będziesz mógł w zgodzie z każdym nowym sezonem. Porównując do sposobów na elementach takich jak żaluzje drewniane, odcienie rzymskie dodają miękkości do okien a najnowsze rodzaje kwiatowe zapewniają współczesny klimat.

Dodatkowym plusem jest dodanie barw rzymskich do okien . Właściciele tego okna mają lepszą kontrolą temperatury i światła dzięki swojej lekkiej i elastycznej konstrukcji.