Jeśli chodzi o naprawy okien możliwości sąduże. Oprócz możliwości wyboru barwy , rodzaju i wykończenia ramki , która najlepiej pasuje do Twojego rodzaju nieruchomości, masz duży wybór opcji przeszklenia i akcesoriów. Już teraz dostępny wybór może spowodować, że proces zakupu stolarki otworowej stanie się trudnym zadaniem. Każdy gust, preferencje i budżet różnią się. Pytanie brzmi – który styl okna jest właściwy dla ciebie?

Czy powinieneś trzymać się tradycji?

Tradycyjnie okna skrzynkowe mają tendencję do otwierania się na zewnątrz. Jest wiele powodów, dla których był to ulubiony kierunek od momentu produkowania okien. Aby uzyskać więcej porad dotyczących bezpieczeństwa okien, przeczytaj nasz przewodnik po podstawowych zabezpieczeniach stolarki okiennej.

Dlaczego okna otwierane do wewnątrz działają

Otwierane okna mają zazwyczaj bardziej współczesne wykończenie oraz czystszy wygląd, który uzupełnia estetykę współczesnych właściwości. Po otwarciu okien ten współczesny wygląd jest dodatkowo spotęgowany, ponieważ ukryty otwór wentylacyjny w ramie utrzymuje wszystkie zawiasy i inne akcesoria wyposażenia schowane w oknie poza zasięgiem oczu.